Ako kúpiť bicykel, výber správnej veľkosti bicykla - KAKTUSBIKE

 
 
 

 
 

 
 
 
Úvod > Ako nakupovať
 

Najčastejšie kladené otázky

Skôr ako nás budete kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo prostredníctvom kontaktného formulára, prečítajte si prosím najčastejšie kladené otázky (FAQ), možno práve tu nájdete odpoveď na Vašu otázku :

 

Nákup na splátky

V kamennej predajni Kaktusbike, Karloveská 6/B, alebo Specialized Concept Store, Bajkalská 9A (Tri Veže) je možnosť nákupu na splátky cez spoločnosti:
Quatro,   Home Credit
,   BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem)

Nákup na splátky cez eshop kaktusbike.sk je možné realizovať prostredníctvom spoločností:
BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem) a Quatro.

 

Ako postupovať pri nákupe na splátky cez eshop:

 

Ako si vybrať správny bicykel

Výbrer správneho typu bicykla nie je až taký jednoduchý proces, ako by sa zdalo. Aby sme Vám pomohli zorientovať sa , tu je zopár rád, ako si vybrať správny bicykel.

 

 

Ako vybrať veľkosť bicykla

Každý bicykel sa vyrába v niekoľkých veľkostiach z dôvodu rôznej výšky cyklistov. Preto sa veľkosť bicykla bicykla najčastejšie vyberá podľa výšky postavy.Veľkosť sa prevažne udáva v palcoch (15",17",19",21") alebo (16",18",20",22"), prípadne sú použité písmená rovnako ako pri oblečení (S, M, L, XL, XXL).

 

Možnosti dopravy a platieb

Vybrali ste si na našom eshope tovar a chceli by ste ho zaplatiť a doručiť k Vám domov? Ponúkame viacero možností platby za Váš tovar, ktorého doručenie zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti DPD, alebo Slovenskej pošty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia