Ako kupit bicykel - KAKTUSBIKE

 
 
 

 
 

 
 
 
Úvod > Ako nakupovať
 

Najčastejšie kladené otázky

Skôr ako nás budete kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo prostredníctvom kontaktného formulára, prečítajte si prosím najčastejšie kladené otázky (FAQ), možno práve tu nájdete odpoveď na Vašu otázku :

Celý článok...
 

Nákup na splátky

Nákup na splátky cez eshop kaktusbike.sk je možné realizovať prostredníctvom dvoch spoločností:

BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem) a Quatro.

V kamennej predajni Kaktusbike, Karloveská 6/B, alebo Specialized Concept Store, Bajkalská 9A (Tri Veže) je možnosť nakupovať na splátky cez: Quatro,   Home Credit,   BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem)

 

Ako si vybrať správny bicykel

Výbrer správneho typu bicykla nie je až taký jednoduchý proces, ako by sa zdalo. Aby sme Vám pomohli zorientovať sa , tu je zopár rád, ako si vybrať správny bicykel.

 

Celý článok...
 

Ako vybrať veľkosť bicykla

Každý bicykel sa vyrába v niekoľkých veľkostiach z dôvodu rôznej výšky cyklistov. Preto sa veľkosť bicykla bicykla najčastejšie vyberá podľa výšky postavy.Veľkosť sa prevažne udáva v palcoch (15",17",19",21") alebo (16",18",20",22"), prípadne sú použité písmená rovnako ako pri oblečení (S, M, L, XL, XXL).

Celý článok...
 

Možnosti dopravy a platieb

Vybrali ste si na našom eshope tovar a chceli by ste ho zaplatiť a doručiť k Vám domov? Ponúkame viacero možností platby za Váš tovar, ktorého doručenie zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti DPD, alebo Slovenskej pošty.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia