Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

 
 

 
 
 
Úvod > Ako nakupovať > Možnosti dopravy a platieb
 

Možnosti dopravy a platieb

Vybrali ste si na našom eshope tovar a chceli by ste ho zaplatiť a doručiť k Vám domov? Ponúkame viacero možností platby za Váš tovar, ktorého doručenie zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti DPD, alebo Slovenskej pošty.

Možnosti platby:

osobný odber

Tovar pripravený na osobný bude v predajni pripravený po dobu 5 pracovných dní.

 

na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou/kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

 

hotovosť/karta

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej predajni, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, kartou alebo darčekovými poukážkami Kaktus Bike.

 

internet banking (bankový prevod)

Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení použitím čísla objednávky ako VS alebo Vám počas otváracích hodín náš pracovník pošle faktúru. Prosíme o strpenie pri tomto spôsobe platby, nakoľko overenie prijatia platby na náš účet trvá 2-3 pracovné dni.

 


nákup na splátky Cetelem

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu. 

 

nákup na splátky Quatro

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu.

 

platobnou kartou CardPay ( VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro)

CardPay je typ rýchleho a jednoduchého bankového prevodu. Môžu ho využiť klienti akejkoľvek banky, musia však vlastniť platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

Celá transakcia cez CardPay prebieha online na zabezpečenom kanáli a trvá približne 10 sekúnd.  Po výbere bude automaticky presmerovaný na webovú stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje. Vyžaduje sa číslo platobnej karty, platnosť karty, ochranný kód a ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, vyžaduje sa aj heslo.

Možnosti dopravy:

Ponúkame dopravu kuriérom s doručením nasledujúci pracovný deň (za predpokladu tovaru v predajni a objednávke najneskôr do 12. hodiny).

Pri nákupe do 100 € bude účtované poštovné 5 €.

Ku každému bicyklu bude účtované poštovné+balné 8,40 €. (Bicykle sú riadne nastavené, treba len namontovať pedále a otočiť riaditká).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia