Novinky: Nový sortiment horských bicyklov si môžte pozrieť TU.

Spôsob platby

Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

 

na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou/kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.


hotovosť/karta

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej predajni, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, kartou alebo darčekovými poukážkami Kaktus Bike.


internet banking

Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom.nákup na splátky Cetelem

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu. 


nákup na splátky Quatro

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu.


platobnou kartou CardPay ( VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro)

CardPay je typ rýchleho a jednoduchého bankového prevodu. Môžu ho využiť klienti akejkoľvek banky, musia však vlastniť platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

Celá transakcia cez CardPay prebieha online na zabezpečenom kanáli a trvá približne 10 sekúnd.  Po výbere bude automaticky presmerovaný na webovú stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje. Vyžaduje sa číslo platobnej karty, platnosť karty, ochranný kód a ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, vyžaduje sa aj heslo.