Servis bicyklov - KAKTUSBIKE

 
 
 

 
 

 
 
 
Úvod > Služby
 
Reklamné okno
 
 

Šrotovné - Vymeň starý za nový

 

Pred kúpou nového bicykla odkúpime Váš starý prostredníctvom firmy Masaker bike servis.

Zvažujete kúpu nového bicykla a neviete čo so starím?
Je to veľmi jednoduché.

Celý článok...
 

Servis bicyklov

Ponúkame servisné služby pre rôzne typy bicyklov a komponentov, ako sú vidlice, tlmiče, brzdy... Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, alebo akékolvek opravy bicykla s ktorými si neviete poradit.
V sobotu počas sezóny bežný servis nerobíme, sezóna je v období od marca do septembra.

Cena servisu je informačná a nájdete ju v našom prehľadnom aktuálnom cenníku.

Doba opráv sa v sezóne pohybuje od 3 do 30 pracovných dní. Mimo sezónu do 10 pracovných dní.
Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a komponenty.

Servis objednávajte na čísle: 0948 181 843

Informačný cenník pre servis

Celý článok...
 

Zákaznícka karta KaktusBike

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov, uskutočňujúcich nákup v predajnich Kaktus Bike a Specialized Concept Store, zľavy a iné zaujímavé výhody.

Kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Kaktus Bike alebo Specialized Concept Store uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Eur.

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

Celý článok...
 

Body Geometry Fit

Specialized Body Geometry Fit je komplexný program prispôsobenia bicykla každému jazdcovi na mieru. Využíva dlhoročné poznatky svojho duchovného otca Dr. Andrewa Pruitta v oblasti športovej medicíny. Ten sa viac ako tridsať rokov staral o zranenia spôsobené nesprávnym posedom na bicykli, no zároveň sa intenzívne venoval vytvoreniu zásad pre čo najbezpečnejšiu a najefektívnejšiu pozíciu na bicykli.

Celý článok...
 

TEST program a požičovňa

Testovacie bicykle a sedlá sú jednou zo služieb, ktoré Vám vieme a chceme ponúknuť. Jedná sa o širokú škálu bicyklov značky Specialized,Cube,CTM a sediel Specialzied, ktoré je možné si u nás odskúšať za účelom zistenia vlastností.
V prípade následného zakúpenia bicykla bude požičovné odpočítané z jeho ceny.

Celý článok...
 

Rozvoz bicyklov v rámci Bratislavy zadarmo!

Pri zakúpení bicyklov v našej predajni, ponúkame možnosť odvozu v rámci Bratislavy zdarma. Rozvoz zdarma v rámci Bratislavy sa vztahuje len na bicykle!
Mimo Bratislavy je odvoz spoplatnený 0,60 € / 1 km (tam a späť od Kaktus bike). Pre doručenie bicyklov je nutné uviesť adresu doručenia a kontakt.

Rozvoz zabezpečujeme v stredu medzi 11:00 a 16:00.

Celý článok...
 

Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou od Kaktus Bike.

Chcete urobiť svojim blízkym radosť? Naše darčekové poukážky sú na to ideálne. Príležitostí obdarovať je naozaj veľa: narodeniny, meniny, vianočné sviatky, ... a darčekové poukážky Kaktus Bike sú jednoducho vítaný darček pre akéhokoľvek bikera.

Celý článok...
 

Výmenný program na prilby Specialized

Výmenný program na prilby sa vzťahuje na prilby Specialized nie staršie ako 3 roky. V prípade pádu z bicykla a prasknutia prilby, Vám vymeníme starú poškodenú prilbu za novú prilbu so zľavou. Prilba musí byt zakúpená v našich predajniach.

50% ceny z poškodenej prilby, odpočítame z ceny novej prilby. Aby sme vedeli aká bola cena prilby, je potrebný doklad o zakúpení prilby.

Cena novej prilby nesmie byt menšia ako bola cena poskodenej prilby.

Tento program je dobrovoľný!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia