Služby

 
 
 

 
 

 
 
 
Úvod > Služby
 

TEST program

Testovacie bicykle a sedlá sú jednou zo služieb, ktoré Vám vieme a chceme ponúknuť. Jedná sa o širokú škálu bicyklov značky Specialized,Cube,CTM a sediel Specialzied, ktoré je možné si u nás odskúšať za účelom zistenia vlastností. Sami poznáte ten pocit, kedy ste si na 90% istí, že toto je tá správna voľba, no niečo tomu chýba. A práve testovacia jazda môže byť posledným krokom vo Vašom rozhodovaní sa pre daný model.
 

Celý článok...
 

Body Geometry Fit

Specialized Body Geometry Fit je komplexný program prispôsobenia bicykla každému jazdcovi na mieru. Využíva dlhoročné poznatky svojho duchovného otca Dr. Andrewa Pruitta v oblasti športovej medicíny. Ten sa viac ako tridsať rokov staral o zranenia spôsobené nesprávnym posedom na bicykli, no zároveň sa intenzívne venoval vytvoreniu zásad pre čo najbezpečnejšiu a najefektívnejšiu pozíciu na bicykli.

Celý článok...
 

Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou od Kaktus Bike.

Chcete urobiť svojim blízkym radosť? Naše darčekové poukážky sú na to ideálne. Príležitostí obdarovať je naozaj veľa: narodeniny, meniny, vianočné sviatky, ... a darčekové poukážky Kaktus Bike sú jednoducho vítaný darček pre akéhokoľvek bikera.

Celý článok...
 

Zákaznícka karta KaktusBike

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov uskutočňujúcich nákup v predajni Kaktus Bike zľavy a iné zaujímavé výhody.

Kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Kaktus Bike uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Euro.

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

Celý článok...
 

Servis bicyklov

Kaktus Bike Vám ponúka servisné služby pre rôzne typy bicyklov a komponentov, ako sú vidlice, tlmiče, brzdy... Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, alebo akékolvek opravy bicykla s ktorými si neviete poradit.

Cena za servis je v našom prehľadnom aktuálnom cenníku, ktorý je informačný.

Doba opráv sa v sezóne pohybuje od 3 do 30 pracovných dní. Mimo sezónu do 10 pracovných dní.

Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a komponenty.

Servis objednávajte na čísle: 0948 181 843

Informačný cenník pre servis

Celý článok...
 

Rozvoz bicyklov v rámci Bratislavy zadarmo!

Pri zakúpení bicyklov v našej predajni, ponúkame možnosť odvozu v rámci Bratislavy zdarma. Mimo Bratislavy je spoplatnený 0,60 € / 1 km. Pre doručenie bicyklov je nutné uviesť adresu doručenia a kontakt.

Rozvoz zabezpečujeme v stredu medzi 11:00 a 16:00.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia