Novinky: Nový sortiment horských bicyklov si môžte pozrieť TU.

Body Geometry Fit štúdio

BG_FIT_BANNER-e

Čo je to BG FIT?

BGFIT (Body Geometry Fit Integration Technology) je komplexná technológia vytvorená s cieľom pomôcť cyklistom ísť rýchlejšie, prekonávať dlhšie vzdialenosti pri zachovaní optimálneho komfortu a pritom minimalizovať možnosi zranenia. Technológia BG FIT bola vyvinutá po rokoch spolupráce s Dr. Andy Pruittom a Boulder Centrom pre športovú medicínu. Základom pre vznik BG FIT sú 30.ročné skúsenosti Dr. Andyho Pruitta s nastavovaním posedu cyklistom a liečením zranení, ktoré boli spôsobené zlým nastavením bicykla.Vytváral posed napríklad aj takým borcom ako Paolo Bettini, Chris McCormack a Christoph Sauser.

 

Pre koho je BG FIT?

BG FIT je vhodný pre každého, kto rád a často bicykluje.  Pre pretekárov, alebo ambicióznych športových jazdcov, ktorý hľadajú spôsob pre zvýšenie svojho výkonu, ale rovnako aj pre bežných rekreačných cyklistov, ktorý si chcú vychutnať pôžitok z jazdy na bicykli. Optimálnu pozíciu na bicykli je možno nájsť pre každého.

 

Kde je možné urobiť BG FIT?

BG FIT ponúkajú len predajcovia SPECIALIZED. Tento program prevádzkujeme v našej predajni. Specialized Concept Store, Bajkalská 9A (Tri Veže), Bratislava

Máme pre Vás kompletne vybavené BG Fit Štúdio a náš vyškolení BG inštruktor Vám s nastavením správneho cyklistického posedu rád pomôže. BG Fittrvá  niekoľko hodín ( 3D nastavenie cca 4 hodiny ), preto sa treba na meranie vopred objednať.Na meranie je potrebné si priniesť svoj bicykel, tretry, kraťasy, dres a uterák.

Pre viac informácií o nastavovaní posedu systémom Specialized BG Fit píšte nabgfit@kaktusbike.sk

Cenník BG Fit

 

bgfit