Novinky: Nový sortiment horských bicyklov si môžte pozrieť TU.

Testovacie bicykle

Test-the-best

 

Testovacie bicykle sú jednou zo služieb, ktoré Vám vieme a chceme ponúknuť. Jedná sa o širokú škálu bicyklov značky Specialized a Scott, ktoré je možné si u nás odskúšať za účelom zistenia vlastností. Sami poznáte ten pocit, kedy ste si na 90 percent istí, že toto je tá správna voľba, no niečo tomu chýba. A práve testovacia jazda môže byť posledným krokom vo Vašom rozhodovaní sa pre daný model.

Ste nerozhodný a vyberáte si model inej značky, ktorú chcete porovnať s bicyklami Specialized, Lapierre a Cube. Neváhajte! Príďte! Radi Vám bicykel zapožičiame a radi si vypočujeme Váš názor, ako bicykel funguje, čo je na ňom dobré, ale aj vlastnosť, ktorá Vám nevyhovovala. Sme si však istý, že spoločne vyberieme ten správny bicykel, na ktorom zažijete veľa zábavy.

Ak si chcete otestovať bicykel, stačí mať pri sebe občiansky preukaz, mať trvalý/prechodný pobyt na území SR alebo povolenie k pobytu a v predajni vypísať zápožičnú zmluvu.


1. Podmienky zapožičania

Zákazník prevezme zapožičaný bicykel na jednorázové vyskúšanie bicykla za účelom posúdenia jazdných vlastností.

Zákazník musí mať počas testovania na hlave cyklistickú prilbu.

Zákazník prevezme bicykel, skontrolovaný  mechanikom (cca 15-20 min), v stave pripravenom na jazdu a čistý. Zákazník vráti bicykel očistený od povrchových nečistôt.

Bicykel je možné si požičat len v termínoch:

Utorok-Piatok (10:00 do 18:30)

Sobota (9:00 do 13:30)


2. Zodpovednosť na spôsobenú škodu

Za škodu spôsobenú pri používaní bicykla v plnej miere zodpovedá zákazník.

Škodou sa rozumie mechanické poškodenie súčiastok, komponentov, ako aj poškodenie rámu.


3. Sankcia za omeškané vrátenie

Zákazník zodpovedá za vrátenie tovaru v termíne dohodnutom pri prevzatí tovaru akceptujúc otváracie hodiny prevádzky Kaktus bike.

Pri omeškaní a nedodržaní termínu vrátenia o 1 deň zaplatí zákazník sankčný poplatok 100 eur za každý deň omeškania.


4. Prevzatie

Zákazník potvrdzuje prevzatie bicykla a súhlasí so všetkými bodmi zápožičnej zmluvy, túto skutočnosť potvrdzuje svojím podpisom. Tešíme sa na Vašu návštevu, bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v predajni alebo, alebo mobile: 0948 311 199

Testovacie bicykle XC:

Testovacie bicykle maratón:
Testovacie bicykle trail:
Testovacie bicykle enduro:
Testovacie bicykle fatbike:

Testovacie bicykle cestné:

Testovacie bicykle elektrické: