Ako kúpiť bicykel, výber správnej veľkosti bicykla - KAKTUSBIKE

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Ako nakupovať
 

Najčastejšie kladené otázky

Skôr ako nás budete kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo prostredníctvom kontaktného formulára, prečítajte si prosím najčastejšie kladené otázky (FAQ), možno práve tu nájdete odpoveď na Vašu otázku :

Celý článok...
 

Nákup na splátky

V kamennej predajni Kaktusbike, Karloveská 6/B, alebo Specialized Concept Store Bratislava, Bajkalská 9A (Tri Veže) môžete nakúpiť tovar aj na splátky. Vybrať si môžete z nasledujúcich splátkových spoločností:
Všeobecná úverová banka, a.s. (Quatro),   Home Credit,   BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem)

Na e-shope kaktusbike.sk je nákup na splátky možný len prostredníctvom spoločností:

  • BNP Paribas Personal Finace SA, pobočka zahraničnej banky (Cetelem)
  • Všeobecná úverová banka, a.s.(Quatro).

Ako postupovať pri nákupe na splátky cez eshop?

Celý článok...
 

Ako si vybrať správny bicykel

Výbrer správneho typu bicykla nie je až taký jednoduchý proces, ako by sa zdalo. Aby sme Vám pomohli zorientovať sa , tu je zopár rád, ako si vybrať správny bicykel.

 

Celý článok...
 

Ako vybrať veľkosť bicykla

Každý bicykel sa vyrába v niekoľkých veľkostiach z dôvodu rôznej výšky cyklistov. Preto sa veľkosť bicykla bicykla najčastejšie vyberá podľa výšky postavy.Veľkosť sa prevažne udáva v palcoch (15",17",19",21") alebo (16",18",20",22"), prípadne sú použité písmená rovnako ako pri oblečení (S, M, L, XL, XXL).

Celý článok...
 

Možnosti dopravy a platieb

Vybrali ste si na našom eshope tovar a chceli by ste ho zaplatiť a doručiť k Vám domov? Ponúkame viacero možností platby za Váš tovar, ktorého doručenie zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti DPD, alebo Slovenskej pošty.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia