- Úplne nové Turbo Levo

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Aktuálne > - Úplne nové Turbo Levo
 

- Úplne nové Turbo Levo

Specialized predstavuje vynovený elektrobicykel

Čo je na novom Leve nové? Jedným slovom všetko. Specialized spravil nové Levo ľahšie, tichšie, plynulejšie a silnejšie. Pri modeloch Expert a S-Works sa zvýšil dojazd o neuveriteľných 40%.
Už aj v predajniach Kaktusbike a Specialized Concept Store.
Aktuálna ponuka bicyklov Turbo Levo FSR 2019 na eshop Kaktusbike

 

 

 

Nový rám, nová batéria, nový motor, nový software - nové Turbo Levo je úplne inovované, vývoj pochádza z nového Stumpjumpera a robí z neho neskutočne schopný bajk. Dojazd sa podaril zväčšiť o neuveriteľných 40% a je vybavený najplynulejším, najtichším a najsilnejším motorom vo svojej triede.

 

Neskutočne ľahké

Nové Levo je pravdepodobne najľahší horský elektrobicykel vo svojej triede.
Specialized odstránil veľké množstvo materiálu z motora a rámu, čím sa mu podarilo ušetriť cca 1,2kg. Pozrime sa na to bližšie: nový zliatinový rám Leva váži menej ako karbónový S-Works modelového roku 2018. Toto sa podarilo vďaka novému rámu s bočným ramenom s vynikajúcou tuhosťou, ktorý je prevzatý od posledného Stumpjumtera. Na traili túto úsporu hmotnosti okamžite pocítite - je jednoduché dostať Levo do vzduchu a ovládať ho.
Taktiež sa optimalizovalo rozloženie hmotnosti, bicykel získal nízke ťažisko a vďaka tomu je lepšie ovládateľný v technickom teréne.
Turbo Levo je plnokrvný a progresívny trail bajk, čo prebral od nového Stumpjumperu.

 

 

Najplynulejší, najtichší a najsilnejší

Nové Turbo Levo má nový magnéziový motor 2.1, ktorý je o 15% menší a o 400g
ľahší ako motor predchádzajúcej generácie. Napriek tomu je efektívnejší
a výkonnejší. Zvyšuje výkon až o 410% a poskytuje až 560 W a krútiaci moment
90Nm. To všetko bez trhavých pohybov a nepríjemných výpadkov výkonu.
Vývojári pre Specialized roky vyvíjali software, ktorý plynulosť motoru spravil
realitou a ktorý riadi jeden z najlepších elektromotorov na trhu. A ten je pre Turbo
Levo exkluzívny - poskytuje plynulú a prirodzenú podporu Vášmu pedálovaniu.
Ste to Vy, len rýchlejší.

 

 

 

 

 

 

Viac kilometrov na jedno nabitie

Specialized Turbo Levo model Expert a S-Works sú vybavené novou lithium-iontovou batériou s kapacitou 700Wh, ktorá zvyšuje dojazd o neskutočných 40%. Ostatné modely majú batériu 500Wh, ale dá sa urobiť upgrade na 700Wh. Nové batérie nie sú kompatibilné s predchádzajúcou generáciou. S každým nabitím batérie prejde Turbo Levo ďalej, takže sa nemusíte obávať, že ostanete na traili bez "šťavy", ktorá by Vás bezpečne dostala domov.
Funkcia Smart Control, ktorá je súčasťou  aplikácie Mission Control, umožnuje nastaviť čas (dobu), alebo dĺžku plánovanej jazdy a systém zaistí rovnomernú podporu po celý čas jazdy. Aktuálny stav batérie a zvolený mód sa po novom zobrazujú zvrchu hornej rámovej trubky prostredníctvom jednotky Turbo Connect Unit (TCU).
Predpokladaný dojazd si viete vypočítať pomocou  KALKULÁTOR DOJAZDU.

 

 

 

Dokonalá jednoduchosť

Specialized Turbo je pravdepodobne ten najchytrejší a najlepšie prepojiteľný e-bike na trhu. Uprostred hornej rámovej trubky nájdete elegantnú jednotku TCU, ktorá prepája bicykel pomocou ANT+ a Bluetooth s novou externou aplikáciou Mission Control. Nová aplikácia je jednoduchšia na ovládanie, vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu. Umožnuje Vám jednoducho nastaviť parametre, sledovať využívanie energie, kontrolovať dojazd, urobiť základnú diagnostiku, zaznamenávať a nahrávať jazdy. Nová verzia aplikácie Mission Control posúva zážitok z Turba Leva oveľa vyššie.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia