- Specialized Roubaix 2020

 
 
 

specialized bratislava

 
 

 
 
 
Úvod > Aktuálne > - Specialized Roubaix 2020
 
Reklamné okno
 
 

- Specialized Roubaix 2020

Bicykel Roubaix zvládne všetko

Je to tu. Pridalo sa aero a tlmenie, ktoré sa dá upravovať počas jazdy, odobrala sa hmotnosť. 15 rokov skúseností na pretekoch Paríž - Roubaix viedlo k vzniku najrýchlejšieho a najschopnejšieho cestného bicykla. Koncept "Plynulejšie je rýchlejšie" začal odpružením FSR a cez Roubaix sa aplikoval aj na cestu.

 

 

 

Šesť víťazstiev na Paríž - Roubaix

Za 15 rokov dosiahol Specialized Roubaix 6 víťazstiev na prestížnych pretekoch Paríž - Roubaix. Tieto víťazstvá privádzajú Specialized k úplnej posadnutosti navrhnúť ten najrýchlejší stroj na kocky. Každý ďalší model prináša rýchlosť, kontrolu a odolnosť. Nový Roubaix od Specialized je najrýchlejším a najschopnejším bicyklom nielen na kockách Pekla severu, ale aj na Vašej lokálnej ceste.
Vďaka špičkovej technológii Silicon Valley vyvinul Specialized bicykel, ktorý je ľahší než Venge a viacej aero než Tarmac. Nový Roubaix je najmodernejší stroj, aký kedy vo Specialized vyrobili.
 

 

 

 

Odpružiť jazdca, nie bicykel

Future Shock je umiestnený nad rámom a izoluje Vás
od nerovností na ceste. Toto Vám dáva všetky výhody
vyplývajúce z pohodlnej jazdy bez toho, aby ste pocítili
zhoršenie ovládania, alebo efektivity na akomkoľvek teréne.


 

 

 

 

 

 

 

Vyššia rýchlosť. Viac kontroly. Viac bezpečnosti.

Úplne nový Future Shock 2.0 poskytuje 20 mm axiálnej poddajnosti vďaka hydraulickému tlmeniu, ktoré odpruží Vás, ale nie bicykel. Tento nový systém používa olejový port pre súčasnú reguláciu kompresie a odskoku. K nastaveniu kompresie a odskoku je určené koliesko umiestnené nad predstavcom.
 

 

 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia