- Specialized Turbo Creo SL

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Aktuálne > - Specialized Turbo Creo SL
 

- Specialized Turbo Creo SL

Cestný elektrobicykel Specialized

Prvý cestný bicykel od Specialized vytvára podmienky pre úplne nové športovanie. Specialized Turbo Creo SL vymaže z Vašej trasy všetky stúpania a zostane Vám len úsmev na tvári. Turbo Creo SL je kombinácia nízkej hmotnosti, vysokého výkonu, dobrého dojazdu a pripojiteľnosti. Na ceste sa modelu Creo SL nič nevyrovná.

Aktuálnu ponuku ebikov Specialized Turbo Creo nájdete na: eshop Kaktusbike

 

 

Specialized má dlhú históriu vývoja najvýkonnejších cestných bicyklov na svete. Tarmac, Venge, Roubaix, Allez, Diverge - každý z týchto bicyklov dominuje vo svojej kategórii a ponúka najlepšie technológie v odbore. Tento zoznam cestných bicyklov Specialized dopĺňa Turbo Creo SL.
Mení definíciu skutočného výkonu cestného elektrobicykla. Je to ľahký, tuhý a živý bicykel, na ktorom je hladká jazda - zľahka vybehnete každý kopec, proti vetru jazdíte s úsmevom a zájdete ďalej, než ste si kedy mysleli, že je možné. Si to Ty, len rýchlejší.

Creo SL je najľahší elektrobicykel vo svojej triede, doslova o kilogramy ľahší než konkurencia. Ľahký a tuhý karbónový rám FACT 11r znižuje celkovú hmotnosť systému a zvyšuje dojazd. Ľahký motor SL 1.1 zdvojnásobuje Vaše úsilie až o 240 wattov tichej a výkonnej asistencie. Citlivá krivka krútiaceho momentu motora poskytuje perfektne naladený výkon a nepridáva žiadny odpor ani pri jazde bez pomoci.
Obávate sa dojazdu? Pri Creo SL to nie je potrebné. Dojazd je až 130 km na vnútornú batériu a s prídavnou batériou máte k dispozícii ďalších 60 km.

 


 

KALKULÁTOR DOJAZDU TURBO

 

Spojením aplikácie Mission Control môžete naladiť motor SL 1.1 na vlastný štýl jazdy, zaznamenávať jazdu a sledovať batériu. Aplikácia môže spravovať batériu aj automaticky počas jazdy, čo zaistí, že batéria vydrží tak dlho, ako budete potrebovať. Nechcete sa pripojiť? Žiadne starosti - Turbo Connect Unit (TCU) na hornej rámovej rúre Vám dodá akúkoľvek kontrolu, ktorú potrebujete k jazde.

S Future Shock 2.0 budete cítiť menej únavy a zvýšenie rýchlosti, bez ohľadu na terén. Verzia 2.0 Vám dáva väčšiu kontrolu pomocou ovládača na predstavci. Tento ovládač prestavuje kompresiu z úplne otvoreného systému na zatvorený, zatiaľ čo hydraulický systém tlmenia kontroluje odskok. Nové Smooth Boot, horná krytka platformy, a Future Stem predstavec sú oproti prvej generácii esteticky vylepšené.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia