Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Ako nakupovať > Možnosti dopravy a platieb
 

Možnosti dopravy a platieb

Vybrali ste si na našom eshope tovar a chceli by ste ho zaplatiť a doručiť k Vám domov? Ponúkame viacero možností platby za Váš tovar, ktorého doručenie zabezpečujeme prostredníctvom spoločnosti DPD, alebo Slovenskej pošty.

Možnosti platby:

osobný odber

Tovar pripravený na osobný bude v predajni pripravený po dobu 5 pracovných dní.

 

na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou/kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

 

hotovosť/karta

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej predajni, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, kartou alebo darčekovými poukážkami Kaktus Bike.

 


nákup na splátky Cetelem

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu. 

 

nákup na splátky Quatro

Klasický spotrebiteľský úver priamo v predajni ,alebo  teraz aj pohodlne z domu prostredníctvom našeho internetového obchodu.

 

platobnou kartou CardPay ( VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro)

CardPay je typ rýchleho a jednoduchého bankového prevodu. Môžu ho využiť klienti akejkoľvek banky, musia však vlastniť platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

Celá transakcia cez CardPay prebieha online na zabezpečenom kanáli a trvá približne 10 sekúnd.  Po výbere bude automaticky presmerovaný na webovú stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje. Vyžaduje sa číslo platobnej karty, platnosť karty, ochranný kód a ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, vyžaduje sa aj heslo.

Možnosti dopravy:

Ponúkame dopravu kuriérom s doručením nasledujúci pracovný deň po expedovaní objednávky. Za predpokladu tovaru v predajni a objednávke najneskôr do 12. hodiny, vieme tovar mimo hlavnej sezóny odoslať v deň vytvorenia objednávky. V opačnom prípade je expedovanie v rozsahu 1-3 dni.

Pri nákupe do 100 € bude účtované poštovné 5 €.

Ku každému bicyklu bude účtované balné 8,40 €. (Bicykle sú riadne nastavené, treba len namontovať pedále a otočiť riaditká o 90°). Dodanie je EMS kuriérom Slovenskej pošty v priebehu 1-2 pracovných dní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia