O spoločnosti Kaktusbike - KAKTUSBIKE

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > O nás
 

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón

V sobotu 28. septembra 2019 o 10:00 sa koná Kaktus Bike bratislavský MTB maratón
Posledný septembrový víkend sa priaznivci horskej cyklistiky opäť - už druhýkrát, stretnú v Amfiteátri v Rači.
KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón bude v roku 2019 finálovým pretekom Župného pohára.
Program a registráciu nájdete na stránke KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón

 

spoločnosť Kaktus bike

Spoločnosť KAKTUS BIKE stojí na pevných základoch a má dominantné postavenie na našom trhu. Za dvadsaťpäť rokov našej existencie sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra v cyklistickom odvetví. Snažíme sa vnímať potreby všetkých cyklistov a dlhé roky prinášame na trh to najzaujímavejšie zo sveta cyklistiky.

Celý článok...
 

Kaktus Bike Team Bratislava

Kaktus Bike Team Bratislava je mládežníckym oddielom horskej cyklistiky (olympijskej disciplíny cross-country) a jeho hlavným poslaním je získať mládež pre šport, vyplniť deťom a mládeži voľný čas konštruktívnou športovou činnosťou, všestranne telesne aj duševne rozvíjať mládež prostredníctvom horskej cyklistiky a systematickej športovej prípravy a v neposlednom rade vychovať profesionálnych športovcov a reprezentantov Slovenska.

Celý článok...
 

KHC Kaktus Bike Bratislava

KHC Kaktus Bike Bratislava je tím, ktorý vznikol z lásky k športu v roku 1995, rovnako ako firma samotná. Tak ako nám šport a cyklistika dala zamestnanie a každodenný chlieb, snažíme sa vrátiť do cyklistiky čo najviac. Podporujeme preto partiu mladých ľudí, ktorí majú talent a chuť športovať, pretekať, dosahovať výsledky a posúvajú cyklistiku o krok ďalej.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia