Servis bicyklov

 
 
 

specialized bratislava

 
 
 
Úvod > Servis
 
Reklamné okno
 
 
Reklamné okno
 
 

Servis Bicyklov

Servisujeme hlavne bicykle a elektrobicykle kúpene v predajniach Kaktusbike, Karloveska 6/B a Specialized Concept Store Bratislava, Bajkalská 9A.
V sezóne (marec - september) z kapacitných dôvodov neservisujeme bicykle a elektrobicykle, ktoré neboli kúpene v našich predajniach! Dakujeme za pochopenie.

Ponúkame servisné služby pre rôzne typy bicyklov, elektrobicyklov a komponentov, ako sú brzdy, vidlice, tlmiče, nastavenie prehadzovačov, akékolvek opravy bicykla s ktorými si neviete poradit. Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, skladanie bicyklov.
V sobotu, počas sezóny (obdobie od marca do septembra) bežný servis nerobíme.
Cena servisu sa určí po obhliadke bicykla podľa aktuálneho informačného cenníka.

Servis objednávajte na čísle: 0948 181 843

Informačný cenník pre servis

Doba opráv sa v sezóne pohybuje od 3 do 30 pracovných dní. Mimo sezónu do 10 pracovných dní.
Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a elektrobicykle.

- Garančný servis zadarmo

Pri kúpe bicykla v našej predajni Vám ponúkame jednu bezplatnú garančnú prehliadku. Na garančnú prehliadku si treba priniesť záručný list k bicyklu! Garančnú prehliadku nemusíte objednávať a je na počkanie a zadarmo.

- Expres servis do 24 hodín

Väčšina z Vás má nemilú skúsenosť s dlhotrvajúcimi termínmi servisov na začiatku cyklistickej sezóny. Preto sme zaviedli službu Expres servis, ktorá by v sezóne mohla pomôcť vyriešiť Vaše urgentné požiadavky. V prípade extrémne preplneného servisu si vyhradzujeme právo odmietnuť prijať bicykel na Expres servis.
Cena Expres servisu  je podľa aktuálneho cenníka a pokiaľ opravu neobmedzí aktuálna nedostupnosť náhradných dielov, Expres servis bude vybavený do 24 hodín.
Bližšie informácie a poradenstvo ohľadne servisu Vám radi podáme na telefónnom čísle: 0948 181 843

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia