Servis bicyklov

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 
 
Úvod > Servis
 
Reklamné okno
 
 

Servis Bicyklov


Servisujeme hlavne bicykle a elektrobicykle kúpene v predajniach Kaktusbike, Karloveska 6/B a Specialized Concept Store Bratislava, Bajkalská 9A.
Neservisujeme elektrobicykle, ktoré neboli kúpené v našich predajniach.!
V sezóne (marec - september) z kapacitných dôvodov neservisujeme bicykle, ktoré neboli kúpene v našich predajniach! Dakujeme za pochopenie.


 

Ponúkame servisné služby pre rôzne typy bicyklov, elektrobicyklov, servis komponentov, ako sú brzdy, vidlice, tlmiče, robíme nastavenie prehadzovačov, alebo akékolvek opravy bicykla, s ktorými si neviete poradit. Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, skladanie bicyklov.
V sobotu, počas sezóny (obdobie od marca do septembra) bežný servis nerobíme.
Cena servisu sa určí po obhliadke bicykla podľa aktuálneho informačného cenníka.


Objednať servis bicykla Online
 

Informačný cenník pre servis

Doba opráv sa v sezóne pohybuje od 3 do 30 pracovných dní. Mimo sezónu do 10 pracovných dní.
Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a elektrobicykle.

- Garančný servis zadarmo

Pri kúpe bicykla v našej predajni Vám ponúkame jednu bezplatnú garančnú prehliadku. Na garančnú prehliadku si treba priniesť záručný list k bicyklu! Garančnú prehliadku nemusíte objednávať a je na počkanie a zadarmo.

- Expres servis do 24 hodín

Väčšina z Vás má nemilú skúsenosť s dlhotrvajúcimi termínmi servisov na začiatku cyklistickej sezóny. Preto sme zaviedli službu Expres servis, ktorá by v sezóne mohla pomôcť vyriešiť Vaše urgentné požiadavky. V prípade extrémne preplneného servisu si vyhradzujeme právo odmietnuť prijať bicykel na Expres servis.
Cena Expres servisu  je podľa aktuálneho cenníka a pokiaľ opravu neobmedzí aktuálna nedostupnosť náhradných dielov, Expres servis bude vybavený do 24 hodín.
Bližšie informácie a poradenstvo ohľadne servisu Vám radi podáme na telefónnom čísle: 0948 181 843

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia