Požičovňa bicyklov, sedadiel a cyklovozíkov

 
 
 

specialized bratislava

 
 

 
 
 
Úvod > Služby > Požičovňa bicyklov, sedadiel a cyklovozíkov
 
Reklamné okno
 
 

Požičovňa bicyklov, sedadiel a cyklovozíkov

Testovacie bicykle a sedlá sú jednou zo služieb, ktorú Vám ponúkame. Jedná sa vybrané horské, cestné, alebo elektro bicykle značky Specialized,Cube, ktoré si môžete požičať. Zapožičiavame aj sedlá Specialzied, ktoré je možné si u nás odskúšať za účelom zistenia vlastností.
V prípade následného zakúpenia nezlacneného bicykla bude jedno požičovné vrátené.

 


Ponuka bicyklov na zapožičanie

 

Podmienky požičania

Zákazník prevezme zapožičaný bicykel na jednorázové vyskúšanie bicykla za účelom posúdenia jazdných vlastností na predajnom mieste Kaktus bike, Karloveská 6/B, 84104 Bratislava.
Prevzatie testovacieho bicykla na prevádzke v Specialized Concept Store, Bajkalská 9A (Tri Veže) je spoplatnené sumou 50€.

V prípade následného zakúpenia bicykla bude požičovné vrátené. Môže byť o niečo odlišný od testovaného (napr. Epic vs. Camber a pod.).

Vratná záloha za bicykel je prijímaná formou hotovosti a v hotovosti aj vrátená.

Zákazník musí mať počas testovania na hlave cyklistickú prilbu.

Zákazník prevezme bicykel, skontrolovaný mechanikom (cca 15-20 min), v stave pripravenom na jazdu a čistý. Zákazník vráti bicykel očistený od povrchových nečistôt.

Bicykel je možné si zapožičat čase otváracích hodín, presnejšie:  Utorok-Piatok (11:00 do 18:00),  Sobota (10:00 do 13:00)
Vrátenie zapožičaného bicykla je nutné:  Utorok-Piatok do 11:00,  Sobota do 10:00

Zodpovednosť za spôsobenú škodu

Za škodu spôsobenú pri používaní bicykla v plnej miere zodpovedá zákazník.
Škodou sa rozumie mechanické poškodenie súčiastok, komponentov, ako aj poškodenie rámu.
Zákazník zodpovedá za vrátenie tovaru v termíne dohodnutom pri prevzatí tovaru akceptujúc otváracie hodiny prevádzky Kaktus bike.

Prevzatie

Zákazník potvrdzuje prevzatie bicykla a súhlasí so všetkými bodmi zápožičnej zmluvy, túto skutočnosť potvrdzuje svojím podpisom. Tešíme sa na Vašu návštevu, bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v predajni alebo, alebo mobile: 0948 311 199

 

SEDLÁ

Zapožičanie sedla je bezplatné, je potrebná vratná záloha 50 €. Stačí si priniesť 1 doklad totožnosti a mať trvalý pobyt na území SR. Najprv Vám zmeriame šírku sedacích kostí, na základe ktorej zvolíme veľkosť samotného sedla. Sedlo požičiavame na dobu 3 dní a je možné ho zapožičat v prevádzke Kaktus bike, prípadne po dohode v Specialized Concept Store na Bajkalskej ulici.

 

CYKLOVOZÍK

Detský vozík možno zapožičať počas otváracích hodín, pričom sa účtuje zápožičné 20 € / deň (za pondelok sa neplatí). Pri následnej kúpe nového vozíka u nás v predajni Vám bude poplatok od jeho ceny odpočítaný.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia