Servis bicyklov

 
 
 

specialized bratislava

 
 

 
 
 
Úvod > Služby > Servis bicyklov
 
Reklamné okno
 
 

Servis bicyklov

Ponúkame servisné služby pre rôzne typy bicyklov a komponentov, ako sú vidlice, tlmiče, brzdy... Vykonávame garančné prehliadky, generálne opravy, alebo akékolvek opravy bicykla s ktorými si neviete poradit.
V sobotu, počas sezóny bežný servis nerobíme (sezóna je v období od marca do septembra).
Cena servisu je informačná a nájdete ju v našom prehľadnom aktuálnom cenníku.
Servis objednávajte na čísle: 0948 181 843

Informačný cenník pre servis

Doba opráv sa v sezóne pohybuje od 3 do 30 pracovných dní. Mimo sezónu do 10 pracovných dní.
Naši servisní špecialisti majú dlhoročné skúsenosti a patria medzi najlepšie školených odborníkov, ktorí sa vedia postarať o Vaše bicykle a komponenty.

- Garančný servis zadarmo

Pri kúpe bicykla v našej predajni Vám ponúkame jednu bezplatnú garančnú prehliadku. Na garančnú prehliadku si treba priniesť záručný list k bicyklu! Garančnú prehliadku nemusíte objednávať a je na počkanie.

- Expres servis do 24 hodín

Väčšina z Vás má nemilú skúsenosť s dlhotrvajúcimi termínmi servisov na začiatku cyklistickej sezóny. Preto sme zaviedli službu Expres servis, ktorá by v sezóne mohla pomôcť vyriešiť Vaše urgentné požiadavky. V prípade extrémne preplneného servisu si vyhradzujeme právo odmietnuť prijať bicykel na Expres servis.
Cena Expres servisu  je podľa aktuálneho cenníka a pokiaľ opravu neobmedzí aktuálna nedostupnosť náhradných dielov, Expres servis bude vybavený do 24 hodín.
Bližšie informácie a poradenstvo ohľadne servisu Vám radi podáme na telefónnom čísle: 0948 181 843

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia