Narodeninové zľavy viac ako 20% nájdete tu: NARODENINOVÉ ZĽAVY

Začnite sezónu s novým Kaktus Bike!

Začnite sezónu s novým Kaktus Bike!


Sme k Vám bližšie!

Kaktus Bike teraz nájdete rozvetvený po celom Slovensku - od hustého mestského prostredia Bratislavy až po idylické scenérie Starého Smokovca. Každá naša nová predajňa nie je len obchodom, je to miesto stretnutí pre cyklistov, miesto pre zdieľanie zážitkov a miesto, kde každý nájde to, čo hľadá.

Nájdete nás v týchto mestách: Bratislava, Žilina, Ružomberok, Starý Smokovec, Prešov a Košice.
ZOBRAZIŤ PREDAJNENová identita s tradičnými koreňmi.

S novými predajňami prichádza aj nová identita. Naše logo teraz odráža moderného ducha Kaktus Bike - je svieže, dynamické a priamo vyjadruje našu lásku k bicyklom. Aby sme vám uľahčili prístup k našim produktom, náš e-shop je odteraz prehľadnejší a rýchlejší. Nakupovanie bicyklov a príslušenstva ešte nikdy nebolo tak intuitívne a jednoduché.

Prvý bicyklový Outlet na Slovensku!

V Starom Smokovci sme otvorili prvý bicyklový Outlet na Slovensku. Predstavte si miesto, kde najdete top produkty za neodolateľné ceny. Je to miesto, kde sa každý môže stať súčasťou cyklistickej rodiny, bez ohľadu na veľkosť peňaženky. V Starom Smokovci najdete taktiež aj požičovňu bicyklov a elektrobicykov!

Posúvame sa ďalej hlavne vďaka Vám

V Kaktus Bike veríme, že kľúčom k úspechu je počúvať našich zákazníkov. Vaša spätná väzba nás inšpirovala k vylepšeniu zákazníckeho servisu a k rozšíreniu otváracích hodín. Teraz sme tu pre vás aj v pondelok, aby sme sa uistili, že vaše potreby sú vždy na prvom mieste.

Podpora mladej generácie cyklistov

V Kaktus Bike veríme, že investícia do mladých talentov je investíciou do budúcnosti cyklistiky. Preto sme hrdí na náš Kaktus Bike Racing Team. Veríme, že podpora talentov je kľúčom k rastu a prosperite cyklistickej komunity.

Šliapnite do novej sezóny s Kaktus Bike.
Máme pre vás nachystané nové značky, širší sortiment doplnkov a predajne po celom Slovensku. Tešíme sa na vaše objednávky a osobné návštevy, pretože zážitky sú u nás na prvom mieste!

Pozrieť ponuku Kaktus Bike


Nezabudnite: Sledujte náš web a sociálne siete, aby ste nezmeškali žiadne novinky a akcie od Kaktus Bike. Spolu tvoríme cyklistický svet, ktorý sa neustále vyvíja a prináša nové príležitosti pre každého milovníka bicyklov.

Facebook: https://www.facebook.com/kaktusbike
Instagram: https://www.instagram.com/kaktusbike.sk
Youtube: https://www.youtube.com/@kaktusbike_sk
LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/kaktus-bike/