Len do konca mája ZĽAVA 5% na všetko s kupónom MAJ5

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov, uskutočňujúcich nákup v predajnich Kaktus Bike, zľavy a iné zaujímavé výhody. Kartu môže získať každý zákazník, ktorý v našich predajniach uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Eur.  • Zľavu 8% na nákup všetkých doplnkov, textilu a náhradných dielov v predajniach Kaktus Bike. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam.
    Zľava sa tiež nevzťahuje na bicykle.
  • Zľavu 8% na komponenty a náhradné diely, ktoré sú použité pri servise. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam.
  • Majiteľ zákazníckej karty získa pri kúpe bicykla / rámu / cyklovozíka (nesmie podliehať zľave) bonusovú zľavu 4% z plnej ceny bicykla, a to vo forme bodov, ktoré sa prevedú na kartu. Získané body môže použiť ako zľavu, ktorá sa odpočíta pri ďaľšom nákupe, avšak len maximálnej hodnote 50% z celého nakupu. Túto zľavu je možné kombinovať so zákazníckou zľavou 8%.
  • Zľava 30% na všetky pracovné úkony vykonávané v servise, a to nie len pri bicykloch zakúpených v predajniach Kaktus Bike.

    Zľavu nemožno uplatniť pre direct sale ("internetové") značky bicyklov (Canyon, Radon a pod.).