Narodeninové zľavy viac ako 20% nájdete tu: NARODENINOVÉ ZĽAVY

Retül Fit je komplexný program prispôsobenia bicykla každému jazdcovi na mieru. Využíva technológiu snímania pohybu 3D systém Retül a dlhoročné poznatky Dr. Andrewa Pruitta v oblasti športovej medicíny, ktorý sa viac ako tridsať rokov staral o zranenia spôsobené nesprávnym posedom na bicykli.


ČO JE RETÜL?

Retül je 3D technológia snímania pohybu, na presné meranie stupňa pohybu a milimetrovej vzdialenosti, ktorá poskytuje dáta, vedúce k rozhodnutiu o prípadnej zmene nastavenia posedu.


ČO JE TO BG FIT?

BGFIT (Body Geometry Fit Integration Technology) je komplexná technológia vytvorená s cieľom pomôcť cyklistom ísť rýchlejšie, prekonávať dlhšie vzdialenosti pri zachovaní optimálneho komfortu a pritom minimalizovať možnosti zranenia. Technológia BG FIT bola vyvinutá po rokoch spolupráce s Dr. Andy Pruittom a Boulder Centrom pre športovú medicínu. Základom pre vznik BG FIT sú 30-ročné skúsenosti Dr. Andyho Pruitta s nastavovaním posedu cyklistom a liečením zranení, ktoré boli spôsobené zlým nastavením bicykla. Vytváral posed napríklad aj takým borcom, ako Paolo Bettini, Chris McCormack a Christoph Sauser.

 

PRE KOHO JE RETÜL FIT?

Retül FIT je vhodný pre každého, kto rád a často bicykluje. Pre pretekárov, alebo ambicióznych športových jazdcov, ktorý hľadajú spôsob pre zvýšenie svojho výkonu, ale rovnako aj pre bežných rekreačných cyklistov, ktorý si chcú vychutnať pôžitok z jazdy na bicykli. Optimálnu pozíciu na bicykli je možno nájsť pre každého.

 

KDE JE MOŽNÉ UROBIŤ RETÜL FIT?

Tento program prevádzkujeme v našej predajni KAKTUS BIKE RETULFit, Karloveská 6B, Bratislava a nastavenie sa dá spravit na rôzne typy bicyklov, rôznych značiek.

Máme pre Vás kompletne vybavené Retül Fit Štúdio a vyškolený inštruktor Vám s nastavením správneho cyklistického posedu rád pomôže. Retül Fit trvá cca 4 hodiny, preto sa treba na nastavenie vopred objednať. Na nastavenie je potrebné si priniesť svoj bicykel, tretry, kraťasy, dres a uterák.

Cenník Retül Fit

Pre objednanie na Retül Fit píšte na: info@kaktusbike.sk.