Zákaznícka karta KaktusBike

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Služby > Zákaznícka karta KaktusBike
 

Zákaznícka karta KaktusBike

Kaktus Bike Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov, uskutočňujúcich nákup v predajnich Kaktus Bike a Specialized Concept Store Bratislava, zľavy a iné zaujímavé výhody.
Kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Kaktus Bike alebo Specialized Concept Store Bratislava uskutoční jednorázový nákup tovaru v hodnote nad 250 Eur.

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

  • Zľavu 8% na nákup všetkých doplnkov, textilu a náhradných dielov v predajni Kaktus Bike a Specialized Concept Store Bratislava. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam. Zľava sa tiež nevzťahuje na bicykle.
  • Zľavu 8% na komponenty a náhradné diely, ktoré sú použité pri servise. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam.
  • Majiteľ zákazníckej karty získa pri kúpe ďaľšieho bicykla (nesmie podliehať zľave) bonusovú zľavu 4% z plnej ceny bicykla, a to vo forme bodov, ktoré sa prevedú na kartu. Získané body môže použiť ako zľavu, ktorá sa odpočíta pri ďaľšom nákupe, avšak len maximálnej hodnote 50% z celého nakupu. Túto zľavu je možné kombinovať so zákazníckou zľavou 8%.
  • Zľava 30% na všetky pracovné úkony vykonávané v servise, a to nie len pri bicykloch zakúpených v predajniach Kaktus Bike alebo Specialized Concept Store Bratislava. Zľavu nemožno uplatniť pre direct sale ("internetové") značky bicyklov (Canyon, Radon a pod.).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia