- Specialized Turbo Kenevo

 
 
 

specialized bratislava

 
 
Reklamné okno
 
 

 
 
 
Úvod > Aktuálne > - Specialized Turbo Kenevo
 

- Specialized Turbo Kenevo

Elektrobicykel pre drsné traily

Specialized Turbo Kenevo je najschopnejší elektrobicykel pre drsné traily. Pozeráte sa na 180 mm zdvihu postaveného na odolnom ráme a komponentoch. Kenevo Vás zoberie na najdlhšie stúpanie, kde nie je potrebná žiadna lanovka a poskytne Vám parádny zážitok na ceste dole. 

Rýchlejší v drsnom teréne

Tento elektrobicykel je neskutočne rýchly na tých najdrsnejších trasách. Nové Turbo Kenevo má lepší pohyb osi zadného kolesa smerom vzad, čo zlepšuje jeho prechod terénom a nebrzdí bicykel na veľkých prekážkach či koreňoch. Znamená to väčšiu zotrvačnosť, lepšie ovládanie a rýchlosť.

 

Tuhší, ľahší rám

Nový rám Keneva je o kilogram ľahší oproti starému, pričom má vyššiu tuhosť a lepšiu ovládateľnosť.
Konštrukcia rámu Sidearm priamo spája všetky tri montážne body zadnej časti a tlmiča, minimalizuje ohyb rámu a maximalizuje Vašu kontrolu nad najdrsnejším terénom. Kombinácia dlhého kokpitu, položeného uhlu hlavy a nízkeho ťažiska Vám dáva pocit stability, čo uľahčuje udržanie rýchlosti v ťažkých podmienkach.

 

 

Viacej sily, menšia hmotnosť a viac kilometrov na každé nabitie

Turbo Kenevo má ultra ľahký a výkonný motor Soecialized 2.1. Pri maximálnej podpore asistencie je zvýšenie výkonu až o 410%.
Pri modeli Specialized Turbo Kenevo Expert sa kapacita batérie zvýšila o 40% na 700 Wh a je elegantne integrovaná v spodnej rámovej trubke. Na traili tak dostanete viac kilometrov a viac zjazdov.
Koľko kilometrov prejdete? Vypočítať sa to dá pomocou kalkulátora dojazdu Turbo.

Kalkulátor dojazdu Specialized

Dojazd si môžete vypočítať aj pomocou aplikácie Mission Control, ktorá dokáže automaticky spravovať batériu a zaistiť, aby vydržala tak dlho, ako len potrebujete. Do aplikácie Mission Control si napríklad nahráte nejakú trasu a aplikácia podľa nej prispôsobí výkon batérie, aby Vám energia vystačila až do cieľa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia