TEST program a požičovňa

 
 
 

specialized bratislava

 
 

 
 
 
Úvod > Služby > TEST program a požičovňa
 
Reklamné okno
 
 

TEST program a požičovňa

Testovacie bicykle a sedlá sú jednou zo služieb, ktoré Vám vieme a chceme ponúknuť. Jedná sa o širokú škálu bicyklov značky Specialized,Cube,CTM a sediel Specialzied, ktoré je možné si u nás odskúšať za účelom zistenia vlastností.
V prípade následného zakúpenia bicykla bude požičovné odpočítané z jeho ceny.

Sami poznáte ten pocit, kedy ste si na 90% istí, že toto je tá správna voľba, no niečo tomu chýba. A práve testovacia jazda môže byť posledným krokom vo Vašom rozhodovaní sa pre daný model.
Nie ste rozhodnutý a vyberáte si model inej značky, ktorú chcete porovnať s bicyklami Specialized, Cube a CTM? Neváhajte! Príďte! Radi Vám bicykel zapožičiame a radi si vypočujeme Váš názor, ako bicykel funguje, čo je na ňom dobré, ale aj vlastnosť, ktorá Vám nevyhovovala. Sme si však istí, že spoločne vyberieme ten správny bicykel, na ktorom zažijete veľa zábavy.

Ak si chcete otestovať bicykel, stačí mať pri sebe občiansky preukaz, a druhý doklad s fotografiou - ( vodičský preukaz alebo cestovný pas ) + vratná záloha platená v HOTOVOSTI a trvalý/prechodný pobyt na území SR alebo povolenie k pobytu.

 

Podmienky testovania

Zákazník prevezme zapožičaný bicykel na jednorázové vyskúšanie bicykla za účelom posúdenia jazdných vlastností na predajnom mieste Kaktus bike, Karloveská 6/B, 84104 Bratislava.
Prevzatie testovacieho bicykla na prevádzke v Specialized Concept Store, Bajkalská 9A (Tri Veže) je spoplatnené sumou 20€.

V prípade následného zakúpenia bicykla bude požičovné odpočítané z jeho ceny. Môže byť o niečo odlišný od testovaného (napr. Epic vs. Camber a pod.).

Vratná záloha za bicykel je prijímaná formou hotovosti a v hotovosti aj vrátená.

Zákazník musí mať počas testovania na hlave cyklistickú prilbu.

Zákazník prevezme bicykel, skontrolovaný mechanikom (cca 15-20 min), v stave pripravenom na jazdu a čistý. Zákazník vráti bicykel očistený od povrchových nečistôt.

Bicykel je možné bezplatne testovať len v termínoch a po dobu max. 2 h:

Utorok-Piatok (10:00 do 18:00)

Sobota (9:00 do 13:00)

Detský vozík možno zapožičať aj mimo otváracích hodín, pričom sa účtuje zápožičné 19 € / deň (za pondelok sa neplatí). Pri následnej kúpe nového vozíka u nás v predajni Vám bude poplatok od jeho ceny odpočítaný.

Zodpovednosť za spôsobenú škodu

Za škodu spôsobenú pri používaní bicykla v plnej miere zodpovedá zákazník.
Škodou sa rozumie mechanické poškodenie súčiastok, komponentov, ako aj poškodenie rámu.
Zákazník zodpovedá za vrátenie tovaru v termíne dohodnutom pri prevzatí tovaru akceptujúc otváracie hodiny prevádzky Kaktus bike.

Prevzatie

Zákazník potvrdzuje prevzatie bicykla a súhlasí so všetkými bodmi zápožičnej zmluvy, túto skutočnosť potvrdzuje svojím podpisom. Tešíme sa na Vašu návštevu, bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v predajni alebo, alebo mobile: 0948 311 199

Testovacie bicykle XC:

Testovacie bicykle maratón:

Testovacie bicykle trail:

Testovacie bicykle enduro:

Testovacie bicykle cestné:

Testovacie bicykle elektrické:

 

SEDLÁ

Zapožičanie sedla je bezplatné, je potrebná vratná záloha 50 €. Stačí si priniesť 1 doklad totožnosti a mať trvalý pobyt na území SR. Najprv Vám zmeriame šírku sedacích kostí, na základe ktorej zvolíme veľkosť samotného sedla. Sedlo požičiavame na dobu 3 dní a je možné ho zapožičat v prevádzke Kaktus bike, prípadne po dohode v Specialized Concept Store na Bajkalskej ulici.

 

VOZÍKY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia